Implantacijos galimybės su Megagen

Neskausminga procedūra

99% pacientų, kuriems buvo įsriegti „MegaGen“ implantai, patvirtino, kad implantacija – neskausminga procedūra.

Rezultatas po 1 vizito

Gydytojai naudojantys dantų implantus „MegaGen“ per 1 vizitą gali atlikti 3 procedūras: pašalinti nesveiką dantį, įsriegti implantą bei pritvirtinti laikiną vainikėlį, kuris gijimo laikotarpiu atrodys ir tarnaus lyg nuosavas dantis.

Nepriekaištingas estetinis vaizdas

Protezavimas antrasis implantacijos etapas, kurio metu pagaminama matoma danties dalis (vainikėlis). Gydytojai pasinaudoję „MegaGen“ teikiamomis galimybėmis, kiekvienu, net ir sudėtingiausiu gydymo atveju, gali sukurti individualų nepriekaištingos formos, dydžio ir spalvos vainikėlį.

Protinga kaina

Dantų implantacija – daugeliui pacientų būtinybė, o ne prabanga. Vadovaudamasi šia nuostata, „MegaGen“ kompanija jau 15 metų itin aukštos kokybės produktus, parduoda už protingą kainą.

Patikrinta kokybė

Dantų implantai „MegaGen“ gaminami iš gryno titano, priskiriamo tvirčiausiai – 4 klasei. Tam, kad būtų užtikrinta nepriekaištinga produktų „MegaGen“ kokybė, gamintojas atlieka griežtai reglamentuojamus patikrinimus – nuo perkamų medžiagų iki paties produkto.

Visam gyvenimui

Po procedūros pacientui įteikiamas originalus implantų pasas, liudijantis dantų implantams „MegaGen“ suteikiamą viso gyvenimo garantiją.

Nėra padirbinių

MegaGen implantai pasižymi unikaliu dizainu, kurio iki šiol nepavyko atkartoti nei vienai dantų implantus gaminančiai kompanijai. Pasirinkę „MegaGen“ galite būti tikri, kad įsriegtas implantas bei protezavimo detalės bus originalios.

Jumis rūpinasi gydytojai iš viso pasaulio

2002 metais kompanija „MegaGen“ įsteigė ne pelno siekiančią mokslinę organizaciją MINEC, kuri šiandien vienija stipriausius odontologus iš viso pasaulio. Lietuvoje MINEC atstovaujantis burnos chirurgas, mūsų gydytojams padeda išspręsti sudėtingus klinikinius gydymo atvejus, moko inovatyvių implantacijos metodų.

Mokymų ir tyrimų centras Lietuvoje

Drauge su Lietuvos sveikatos mokslų universitetu (LSMU) ,,MegaGen” kompanija įkūrė modernų mokymų ir tyrimų centrą, į kurį investavo 1.000.000 USD. Šiame centre implantuoti pradedantys gydytojai atlieka mokslinius tyrimus bei tobulina praktinius įgūdžius.

Skaitmeninė „MegaGen“ laboratorija

2015 metais Lietuvoje atidaryta moderni skaitmeninė „MegaGen“ dantų laboratorija. Joje pasitelkiant naujausias CAD/CAM technologijas, dantų protezai gaminami išskirtinai tik iš cirkonio oksido. Gydytojai pasirinkę „MegaGen“ laboratoriją, savo pacientams gali pasiūlyti ne tik itin aukštos kokybės dantų protezus už mažesnę kainą, bet ir skaitmeninės implantacijos paslaugas.

Aukštesnės kompetencijos gydytojai

Lietuvoje veikianti mokymų bazė DBI, reguliariai organizuoja praktinius ir teorinius kursus gydytojams, dirbantiems su „MegaGen“. Todėl dauguma jų, gali pasiekti nepriekaištingų ir ilgaamžių rezultatų, net ir atliekant sudėtingas implantacijos procedūras.