Implantacijos galimybės su Straumann

Roxolid – mažiau invazyvūs STRAUMANN implantai

Tai ypatingi STRAUMANN implantai, gaminami iš titano ir cirkonio lydinio, kuris yra beveik 30 % tvirtesnis už įprastus titano implantus. Šis lydinys suteikia galimybę pagaminti ir naudoti mažesnio diametro implantą, taip atliekant mažesnę intervenciją į organizmą.

Implantų ROXOLID paviršius dengiamas naudojant specialią technologija SLA, kuri pagerina medicinines titano savybes ir net iki 25 % pagreitina implanto suaugimą su kaulu.

Senstant organizmui žmogaus kaulai plonėja, todėl įsriegus mažesnio diametro implantą, net ir po daugelio metų jis neišlįs į žandikaulio paviršių. Be to, tvirtesnis lydinys sumažina implanto lūžimo tikimybę iki minimumo. Tyrimai patvirtina, kad kuo mažesnė intervencija, tuo stabilesnė ir ilgaamžiškesnė implantacija. Moksliškai įrodyta ir tai, kad iš ROXOLID lydinio pagaminti implantai prigyja geriau nei iš titano.

Ir implanto prigijimą greitinanti technologija SLA, ir lydinys ROXOLID yra patentuoti išradimai, taikomi ir naudojami gaminant išimtinai tik STRAUMANN implantus.

Roxolid SLActive – dar geresnis implantu prigijimas

Tai unikalūs STRAUMANN implantai, kuriems analogų pasaulyje šiandien nėra. Daugiau nei pusė visų STRAUMANN implantų, parduodamų JAV ir Vokietijoje, yra būtent šie – ROXOLID SLActive.

Šių implantų unikalumą lemia ypatingos jų paviršiaus savybės, kuriamos naudojant specialią technologiją SLActive. Šie implantai gaminami visiškame vakuume ir laikomi pakuotėse, pripildytose specialaus skysčio, kad implantas neturėtų jokio sąlyčio su deguonimi ir ypatingosios jo paviršiaus savybės išliktų iki pat implantacijos.

Chemiškai aktyvus ROXOLID SLActive implanto paviršius “pritraukia” kraują ir intensyviai stimuliuoja jame esančias daleles, atsakingas už gijimo procesus. Tai sumažina implanto neprigijimo riziką beveik iki nulio, o jo prigijimo laikas sutrumpėja perpus. Todėl jei įprasto implanto atveju saugias protezavimo procedūras galima pradėti po implantacijos praėjus 6 – 8 savaitėms, naudojant STRAUMANN ROXOLID SLActive implantą – užteks palaukti vos 3 – 4 savaites.

4 mm implantas – galimybė išvengti kaulo augmentacijos

ROXOLID lydinys leido STRAUMANN pagaminti trumpiausius implantus pasaulyje (vos 4 mm), skirtus pacientams, turintiems žandikaulio vertikalaus kaulo trūkumą.

Pasirinkę šiuos implantus turite galimybę išvengti kaulo augmentacijos procedūros. Taip taupysite laiką, pinigus bei vizitų pas odontologą skaičių.

Pure Ceramic – siekiantiems maksimalios estetikos

Tai STRAUMANN implantai, kurie puikiai tiks siekiantiems maksimalios estetikos ar turintiems labai plonas dantenas. Dramblio kaulo spalvos cirkonio oksido implantas turi tokias pačias prigijimo savybes kaip ir implantas iš titano. Skirtingai nei daugelis kitų keramikinių implantų, STRAUMANN implantai yra saugūs ir patvarūs – kiekvieno jų tvirtumas STRAUMANN gamykloje patikrinamas privalomu mechaniniu testu.

ProArch – bedančiams žandikauliams

ProArch technologiją leidžia grąžinti sveiką šypseną bedančius žandikaulius turintiems pacientams. Šios technologijos dėka net 12-os dantų protezas gali būti tvirtinamas ant 4 – 8 implantų. Tokiu būdu atkurta šypsena nevargina, leidžia laisvai kramtyti ir šypsotis, tarsi turint natūralius dantis. Tokių protezų nereikia išiminėti, jie nereikalauja specialios priežiūros bei mažiau dėvisi.

Immediate (vienmomentė) implantacija – siekiantiems greito rezultato

vienmomenteimplantacijaDėl savo unikalios formos Straumann implantai gali būti sriegiami iškart po natūralaus danties pašalinimo, to paties vizito, pas odontologą, metu. Atliekant immediate (vienmomentę) implantaciją išvengsite siūlių bei papildomų chirurginių intervencijų. Norint atlikti tokią implantaciją turi būti pakankamas žandikaulio kaulo bei dantenų kiekis. Kitaip bus labai sunku gauti gerą estetinį rezultatą.

Priminės apžiūros, pas odontologą, metu jis įvertins Jūsų būklę ir patars ar immediate (vienmomentė) implantacija Jums galima. Jeigu Jūsų būklė leis, po implantacijos Jums iš karto bus pritaikytas laikinas danties vainikėlis ir jau tą pačią dieną galėsite džiaugtis naujais dantimis.

Guided surgery – dar daugiau tikslumo

Guided surgery (chiruginiai gidai) – tai naujausia gydymo metodika, leidžianti suplanuoti bei atlikti dantų implantaciją labai tiksliai bei saugiai. 3D kompiuterinio tomografo pagalba paciento nuotrauka perkeliama į kompiuterį, kur sukuriamas trimatis paciento žandikaulio bei minkštųjų audinių vaizdas. Turint šiuos duomenis odontologas aiškiai mato, kuri vieta žandikaulyje tinkamiausia dantų implantams. Specialios programos pagalba suplanuojama implantacijos operacija, tiksliai parenkant dantų implanto vietą, suprojektuojamas chirurginis gidas. Gidas atspaudinamas 3D spausdintuvu, tvirtinamas paciento burnoje ir naudojamas operacijos metu.

Tokiu būdu atliekama implantacija užtikrina, kad viskas vyks sklandžiai, greitai bei saugiai.

Original on Original – individualios protezavimo detalės

Original on Original – tai originalios standartinės arba originalios individualiai Jums pritaikytos protezavimo detalės, gaminamos Straumann frezavimo centre. Naudojant šias detales užtikrinamas protezinės dalies ilgaamžiškumas bei puikus estetinis rezultatas.

Pasaulyje egzistuoja daugybė įvairių Straumann protezavimo detalių kopijų, tačiau nei viena iš jų neatitinka originalių Straumann gaminių savybių.

Pasirinkus neoriginalias protezavimo detales, Jūs prarasite Straumann taikomą viso gyvenimo garantiją dantų implantams.